Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Osalesime Türi kodukohvikute päeval!

04.07.2018
Osalesime Türi kodukohvikute päeval!

Igal aastal 2.juulil tähistatakse meie armsa kodulinna Türi sünnipäeva  aedlinna kohvikute päeva korraldamisega. Tänavusel 92.sünnipäeval oli avatud 26 kohvikut, meie tegime seda teist aastat oma töökeskuses.

Panime oma kohvikule motoks „Mida kibedam töö, seda magusam leib“. Seda sellepärast, et tegemist oli tööpäevaga ja eks neid kibedaid töötunde saime meiegi  tunda enne uste avamist. Tänu headele sõpradele, mõistvatele pereliikmetele ja hoolsatele PKT töömesilastele  saime kõik õigeks ajaks valmis. Otsustasime pakkuda linnarahvale suppe ja koduküpsetatud karaskit erinevate maitsevõidega. Kuigi lähedal asus tordimeistri kohvik, kadusid meie laualt  imeväel „Meelise hõrgutis“ ja purgikoogid. Kes kohapeal enam süüa ei suutnud, sai koogipurgile kaane peale ja – supsti kotti, koju kaasa!

Et ilm oli külm ja vihmane, siis ei pidanud me külastajaid pikalt ootama. Meie „Laste pesa“ oli pidevalt suminat täis. Noored ja vanad maitsesid sooje jooke ja sooja suppi. Lisaks suupärasele nautisid külalised  meie käsitööd. Nii mõnigi leidis siit enda koju meelepärase korvi või vaiba. Oli ka neid, kes lubasid kindlasti tagasi tulla koos tellimusega.

 

Aita Saks, 
Tegevusjuhendaja

SA Hea Hoog Türi Töökeskus