Keiti.Piirisild@hoolekandeteenused.ee

53090253

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Seisame ühtsema ühiskonna eest,
luues töövõimalusi erivajadustega inimestele. 

Prev
Next
Slide
Slide
Slide
Slide
1
2
3
4

 

NB! Meie tooted on käsitöö ja valmistatakse Sinu soovi järgi! Oleme suurema osa "kohe olemas" tooteid juba soovijateni toimetanud ja seetõttu on hetkel soovi esitamisest kuni kohaletoimetamiseni tarneaeg kuni 14 päeva. Keraamika puhul kuni 21 päeva. Vaipade tellimuse valmimine sõltub soovitud stiilist, värvidest ja suurustest.  Kui soovid midagi kiirelt, siis infot kohe olemas olevate toodete kohta saad meile kirjutades: pood.heahoog@gmail.com

 

Tere, armas külastaja!


Oled jõudnud Sihtasutuse Hea Hoog lehele, mille vahendusel müüme psüühilise erivajadusega inimeste poolt valmistatud kvaliteetset käsitööd. Iga ese on natukene omanäoline ja kõneleb lugu ka selle tegijast. 

Meie tootevalikust on võimalik valida enda lemmik, et saaksime selle siis postiga Sinuni toimetada. Teine variant on vaadata meie tootevalikut kui näidseid ja ammutada inspiratsiooni tellides midagi hoopis omanäolist - ka meie andekatele inimestele pakub rõõmu erinevatele soovidele vastu tulemine ja inimeste õnnelikuks tegemine!

Me oleme õnnelikud, kui teed tellimuse just meilt ja lubad meil ennast õnnelikuks teha!

Kõik käsitööga seotud soovid ja tellimused palume saata e-posti aadressile pood.heahoog@gmail.com

 

2010. aastal asutatud Sihtasutus Hea Hoog seisab ühtsema ühiskonna eest, luues ja vahendades töövõimalusi erivajadusega inimestele. Igal aastal pakub SA Hea Hoog tööd ligi 600 erivajadusega inimesele.

SA Hea Hoog osutab Sotsiaalkindlustusameti poolt pakutavat pikaajalise kaitstud töö (PKT)ja töötamise toetamise teenust. Lisaks osutame ka Töötukassa poolt pakutavat lühiajalise kaitstud töö teenust.

Käsitöötoodete valmistamine

Tööharjumuse ja -oskuste kujundamisel töökeskustes proovitakse tihti esialgu käsitööd. Selle tulemusel valmivad telgedel kootud vaibad, lapitehnikas padjad ja tekid, kootud kindad, sokid, sallid, seebid, küünlad, siidimaalitehnikas sallid, saunamütsid, lõikelauad, kaardid, punutud korvid, ümbrikud, paberkotid, mänguasjad, voodipesu ja palju muud. Käsitöötoodete valmistamisel saadakse tükitöötasu. Kõiki neid tooteid on võimalik soetada siit samast, www.heahoog.ee 

Leia meid ka Facebookis

 

Tegevjuht: 
Demis Voss
Demis.Voss@heahoog.ee
53314025

Hanked ja teenused:
Arendusjuht: Anu Hall
Anu.Hall@heahoog.ee
53021581

Tellimused ja koostöö: 
Turundusspetsialist: Keiti Piirisild
Keiti.Piirisild@heahoog.ee
53090253